Bayim olur musun?

DİKKATBAYİLİK BAŞVURULARI İÇİN ARAŞTIRMA YAPARKEN BAŞVURUDA BULUNDUĞUNUZ FİRMANIN İTHALAT YAPAN VE DİSTRİBÜTÖR FİRMA OLUP OLMADIĞINI İYİ ARAŞTIRIN.BAYİLİK VERİYORUM DİYEN HER FİRMA DİSTRİBÜTÖR FİRMA DEĞİLİDİR.İTHALAT YAPMAYAN FİRMADAN ALINAN BAYİLİKLERİN SÖZLEŞMELERİN İMZALANMASINDAN SONRA STOK VE ÜRÜN FİYATLARI GİBİ KONULARDA SİZLERİ MAĞDUR  BIRAKABİLECEKLERİ İHTİMALİNİ LÜTFEN İYİ ARAŞTIRIN.AYNI ZAMANDA BAYİLİK ALDIĞINIZ FİRMALARIN ÜRÜNLERİNİN SAĞLIK SERTİFİKALI , GIDA İLE TEMASA UYGUN OLUP OLMADIĞINI VE TAKLİT ÜRÜNLER OLUP OLMADIĞINI , ÜRETİCİ FİRMALARI ARAŞTIRIN.

 

BAYİM OLUR MUSUN?
 
PARTİ DÜNYASI  Yöneticisinden Mesaj 
 
“Türkiye’nin Parti Marketi” “PARTİ DÜNYASI” 2005 yılında kurulmuş olup İstanbul, Ankara ve İzmit de ki mağazaları ile parti sektörüne öncülük etmektedir.Parti malzemelerinde Amerikan firması olan Creative Converting LTD firmasının, balonlarda Convergram Meksika firmasının tek yetkili Türkiye distribütörüdür.Aynı zamanda sektörün önde gelen üretici firmalarının da bayisidir.


Parti Dünyası koleksiyonunu birbirinden özel ürünler oluşturmaktadır.”Özel günler için özel ürünler “ sloganıyla yola çıkan Parti Dünyası başarısını başarısında bayilerinin rolü büyüktür. Aynı zamanda 2000 yılında beri parti organizasyonlarında da faaliyet gösteren Parti Dünyası tüm bayilerine birbirinden özel ürünler sayesinde benzersiz partiler organize etme imkanını da sağlar.
Parti Dünyası olarak bayii seçimlerimizde çok titiz davranırız. Bayii’ ye şubeyi işletebilmesi için lisans hakkı veririz. Verdiğimiz lisans, bayimizin bizim adımız ve markamız adı altında ticari faaliyette bulunmasına hak tanır.
Parti Dünyası olarak hedeflerimize ulaşırken ve kazanırken bizimle aynı aile içinde olmayı düşünerek başvuru yapan tüm bayi adaylarına şimdiden teşekkür etmek isterim.

Mağaza Açılabilecek Bölgeler
Mağazalar tanınmış perakende markalarının yer aldığı tüm alışveriş merkezleri ya da alışveriş caddelerinde açılabilir.
Mağazalarımız için ideal alan 40 – 150 m2 dir. Bu ölçüler dışında ki teklifler ayrıca değerlendirilecektir.

BAYİİ OLMA SÜRECİ:
Bilgi Alma (Adım 1)
Bayi talepleri; web sitesinden başvuru, telefonla bilgi alma veya referans yöntemi ile gerçekleşebilir.

İlk Görüşme (Adım 2)
Başvuru yapan bayi adaylarımızla tanışmak ve ön görüşme için kendileri İstanbul da ki merkezimize davet edilir.

Seçim (Adım 3)
Adayın, sunacağı mağaza yeri, kirası, mağaza komşuları ve resimleri istenir. Bu araştırma süreci bayii tarafından yapılır ve onay için Parti Dünyası’na sunulur. Mağaza ve aday uygunluğu yönetim kuruluna sunulur.

Ön Görüşme ve Sözleşme (Adım 4)
Adaylar ile tüm detayların ve işleyişin anlatıldığı görüşmeler yapılır. Showroom da ürünler tanıtılır. Adaylar Parti Dünyası Bayilik Sözleşmesini imzalar.

Oryantasyon ve Hazırlık (Adım 5)
Bayii mağaza içi dekorasyonunu ve tabelasını merkezin onayını da alarak kendisi yaptırır.Tabela görselleri,logo standart olarak uygulanır ve merkez tarafından sözleşmenin imzalanması sonrasında teslim edilir

Kontrat ve Açılış (Adım 6)
Bayii mağaza kiralama işlemlerini tamamlar ve kira kontratı imzalar.Bayii mağazanın raf sistemlerini ve tabelasını gerekli onayı aldıktan sonra kendisi yaptırır. Açılıştan 3 gün önce mağazada olacak şekilde ürünler merkezden gönderilir. Dekorasyon açılıştan en az 2 gün önce hazır olur ve ürünler yerleştirilir. 

Halkla İlişkiler
Parti Dünyasının birbirinden özel ürünleri ile sürekli dergilerde ve sosyal medyada yer almaktadır. Parti Dünyası, görsel ve yazılı basın ile olan ilişkiler düzenler, röportajlar organize eder, sosyal medya projeleri üretir, hazırlanan ulusal ve yerel basın bültenleri ile hem yeni açılan dükkanlara hem de var olan dükkanlarımıza destek olur.

Ürün ve Lojistik Desteği
Parti Dünyası mağazalarına ürün stok garantisi verir.Parti Dünyası online satış mağazasındaki tüm ürünler stoklarında mevcuttur.Sipariş verildiği gün ürünler Bayrampaşa da ki merkez deposundan kargoya teslim edilir veya mağazalara dağıtılır.
 
Bayilik Anlaşması kaç yıl için imzalanır ve Ana Franchise'a aylık ödenen bir ücret var mıdır? 
Bayilik Anlaşma süresi şubenin açıldığı günden itibaren için 5 yıldır
Parti Dünyası'nın büyüme planları ile ilgili neler söyleyebilirsiniz? Hangi bölgeler şu anda dükkan açmaya müsaittir?
Mevcut bayilerimizin bulunduğu caddeler ve AVM ler hariç, tüm Türkiye genelinde bayilikler verilmektedir.
Parti Dünyası dışında bir yerden ürün alıp satılabilir mi?
Hayır. Parti Dünyası  bir mağazacılık konseptidir. Ürünler merkez tarafından belirlenir ve koleksiyonun içine dahil edilir. Bu koleksiyona dahil olabileceğini düşündüğünüz ürün önerileriniz var ise satın alma bölümümüze bildirmeniz yeterlidir.
 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.