Blog

Cadılar Bayramı Kostümleriyle Partinin Yıldızı Olun

09 Nisan 2022

Cadılar Bayramı, özellikle son yıllarda ülkemizde de kutlanma sıklığı artan bir döneme işaret etmektedir. 

Yılbaşını Renklendirecek Yılbaşı Süsleri

09 Nisan 2022

Yılbaşını renklendirecek yılbaşı süsleri, senenin en son ve ilk gününü daha hoş hale getirebilmek için yardımcı ürünlerdir. Bunlarla istenilen konseptte hoş bir ambiyans yaratabilmek olanaklı hale gelmektedir. 

Partinizi Folyo Balonlarla Neşelendirin

09 Nisan 2022

Folyo balonlar, günümüzde çok sevilerek kullanılan süslemelerden biridir. Hemen her konseptte bu balonlara yer ayrılabilmektedir. 

Doğum Günü Partisinde Kullanılacak Süsler

09 Nisan 2022

Doğum günü partisinde kullanılacak süsler, partinin tüm ambiyansını değiştirebilecek önemli ürünlerdir. Zevke bağlı olarak özenle seçilecek süsler sayesinde unutulmaz günden harika fotoğraflar elde etmek mümkün olmaktadır. 

Çocuk Doğum Günü Partilerinin Olmazsa Olmazları

09 Nisan 2022

Evin neşesi olan evlatların doğum günlerini en iyi şekilde kutlamak tüm ebeveynlerin arzuladığı bir durumdur. Bu güzel ve anlamlı günü doğum günü süsleri ile renklendirmek için, çocuğun zevklerine bağlı seçimler yapmak gerekmektedir.

Korsan Temalı Parti Fikirleri

31 Temmuz 2019

Kim Korsan olmak İstemez ki?

Tüm çocuklar için korsanların gizemli dünyası oldukça ilgi çekicidir. Korsan gemileri, dürbünler, korsan bayrakları,korsan  göz bantları, korsan kılıçları yani kısacası korsanlara ilgili her simge onların çok ilgisini çeker.Siz de çocuğunuza parti düzenlemeye karar verdiğinizde  korsan partisini tema olarak seçebilirsiniz.

Diş Buğdayı Partileri

31 Temmuz 2019

 Minik bebeğinizin ilk dişi çıktığında inanılmaz bir heyecan ve mutluluk yaşarsınız. Bu heyecanı paylaşmak ve bu kutlamayı bir şölene dönüştürmek için de Diş Buğdayı partisi düzenleyebilirsiniz.

Anadolu’nun hemen her yöresinde uygulanan eski bir kutlama geleneği olan Diş Buğdayı günümüzde daha modern uygulamalarla kutlanmakta.

Unicorn Parti Fikirleri

31 Temmuz 2019

Unicorn konsepti, uzun zamandır son derece popüler olan, popülaritesi artmaya devam eden bir doğum günü temasıdır. Özellikle 2019’a damgasını vurduğu gibi, mağazalardan tutun sosyal medyanın her köşesine kadar yayılarak karşımıza çıkmaya başladı.  Zarafeti ve sevimliliği ile sadece partilere değil, birçok alana ilham veriyor. Artık kız çocuklar prenses değil, “Unicorn prenses” olmak istiyor. Çizgi filmlerde kahramanlar ata değil, Unicorn’a biniyor. Pastaların, kıyafet parçalarının, kostümlerin, doğum günü süslerinin artık en güzelleri  Unicorn  dizaynlarıyla küçük hayranlarına ulaşıyor.

Peki Unicorn doğum günü partisi için nelere ihtiyacınız olacaktır?

Bekarlığa Veda Parti Fikirleri

31 Temmuz 2019

Geleneksel  Kına gecesi olarak da adlandırdığımız gelinin veya damadın bir arkadaşı tarafından veya ailelerce düzenlenen Kına gecesi veya Bekarlığa Veda partileri artık düğün öncesi kutlanması geleneksel hale gelmiş durumda.

Bu blog yazımızda geleneksel kına gecelerimizden değil de artık daha modernleşmiş hali ile düzenlenen “Bekarlığa Veda” partilerinden bahsetmek istiyoruz.

Cadılar Bayramı Oyunları

31 Temmuz 2019

31 Ekim Pazartesi günü kutlanacak olan Cadılar Bayramı için pek çok okulda , eğlence mekanlarında partiler düzenlenmekte.Ben de geçen haftaki yazımda sizler Cadılar Bayramı süsleme detaylarını, menülerini paylaşmıştım.Bu haftada Cadılar Bayramı partilerinde oynanan oyunlardan bahsetmek istiyorum.

Her partide olduğu gibi bu partide de Balkabağı, Hayalet, Cadı, Vampir gibi çeşitlerden oluşan Pinyatalar ile oyun oynatılır.

1 2
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.