Bekarlığa Veda Parti Fikirleri

31 Temmuz 2019
Bekarlığa Veda Parti Fikirleri

Tüm o heyecanlı koşuşturmaların, gerek ev hazırlığı, gerekse düğün, gelinlik, davetiye hazırlıklarından yorulan gelinin ve damadın gerçekten de stres atmak için böyle bir parti düzenlemeye ihtiyacı var.

Bekarlığa Veda partileri düzenlemek için genellikle müzikli, eğlenceli mekanlar tercih ediliyor ama partinizi dilerseniz  evinizde de kutlayabilirsiniz.

Evde veya dış mekanlar da düzenlenecek partiler için pek çok çeşit üründen faydalanabilirsiniz. Mesela gelin temalı bardaklar, tabaklar, peçeteler , arkadaşlarınızı şaşırtmak için neredeyse insan boyunda olan ve  hava akımı ile yürüyen Gelin-Damat balonları  , temaya uygun fenerler , yüzük ve kalp desenli masa dekoru  konfetiler, canlı çiçekler .Bunların hepsinden faydalanabilirsiniz ama öncelikle düzenleyeceğiniz partinin renklerine kara vermelisiniz örneğin tüm mekanda siyah-beyaz renklerden veya tamamen soft renklerden oluşan  dekor malzemeleri  kullanabilirsiniz.

Partiyi vereceğiniz mekanda hazır bir menü üzerinden anlaşmanızı yaptıysanız bile bu menüyü gelin –damat temalı kurabiyeler, yine üzerinde fotoğrafınızın olacağı şekerlikler ,  kalpli kanepeler , kalpli cup cakeler  ile renklendirmeniz mümkün.

Tabii Bekarlığa Veda partinizde ikram edeceğiniz pastayı da unutmamalısınız, günümüzde bu tarz partiler için özel şeker hamurundan hazırlanan tekli pastalar da tercih edilebiliyor. Örneğin kalp şeklinde veya üzerinde bir çift alyans ile veya isimlerinizin baş harfleri ile hazırlanmış tekli pastalardan ısmarlayabilirsiniz. Böylelikle kişi sayısına göre herkese 1 adet pasta ısmarlamış olacaksınız.

Bekarlığa Veda partilerinde artık tüm katılımcılara özel hediyeler dağıtılmakta…

Bunlar gelin adayının da bu parti süresince takacağı gelin duvakları olabileceği gibi günümüzde çok popüler olan renkli parti gözlükleri veya jartiyerler, kokulu sabunlar, minik makyaj çantaları, üzerinde gelin ve damadın resminin olduğu fotoğraf albümü, ışıklı rozetler, makyaj malzemeleri, ojeler olabilir….Ayrıca üzerinde damadın resminin olduğu maskeler de hazırlatıp partiye katılan arkadaşlarınıza dağıtabilirsiniz.Ama tabii tüm bunlarla birlikte süslü kına keseleri de hazırlayıp arkadaşlarınıza dağıtmayı unutmamanızı tavsiye ederim.

Özellikle bekarlığa veda partilerinde gelin adayları çok şık gelin duvakları , taçlar, rozetler kullanmakta hatta bunlardan partiye davetli olan her arkadaşı için de satın alıp partilerde hep beraber takmakta...En özel fotoğraflar sizin partinizden gelmeli....

Bekarlığa Veda partilerinde mutlaka iyi bir müzik seçimi hatta bir DJ hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Unutmayın eğlencenin ve müziğin bol olduğu partiler en unutulmaz olanlarıdır.

Sevgi ve saygının eksik olmayacağı beraberliklere imza atmanız dileği ile….

 Parti Dünyası Ekibi

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.